Referanslarımızdan Bazıları

Test-Ölçüm_Raporlama

Çan termik santralde bulunan 1 adet OG motora ait Schneider Sepam rölenin ayar ve testleri yapılarak hücre üzerinde gerekli revizyonlar yapılmış ve röle yerine monte edilerek devreye alınmıştır.


Rize Çayelinde bulunan bakır madenine ait şalt tesisinde bulunan tüm koruma röleleri, kesiciler, akım-gerilim trafolarının test ve raporlama işleri firmamız tarafından yapılmıştır.


İstanbul Ataşehir de bulunan Halkbank Genel Müdürlüğünün tüm odalarındaki topraklama ölçüm ve raporlaması firmamız tarafından yapılmıştır. Toplam ölçüm noktası 5950 noktadır.


İzmir Torbalı da bulunan JTI sigara fabrikasının genelindeki 1000 den fazla noktanın topraklama ölçüm ve raporlama sistemi firmamız tarafından yapılmıştır.


OSB 2. kısım için distribütörü olduğumuz Sprecher EP-DS6 koruma rölelerinin temini ve montajı ile müşteri çıkışları için Elnet LT-TCP ethernet haberleşmeli enerji analizörlerinin yerlerine montajları yapılmıştır.


2. kısımda bulunan Sprecher Rölelerin ve 1. kısımda bulunan PNC marka rölelerin tüm röle ayar/koordinasyonları yapılarak röle test cihazı ile testleri yapılmıştır.


İstanbul Levent te bulunan Radore Veri Merkezine ait sahada bulunan tüm server odaları, AG/OG sistemleri ile ısıstma ve sogutma sistemlerine ait altyapılar firmamız tarafından tesis edilen enerji / ortam izleme ve raporlama sistemi tarafından izlenmekte ve raporlanmaktadır.

 

sistem dahilinde zenon 4500 tag enerj analizörü, 80 adet enerji analizözü, 40 adet ısı ve nem sensörü, 4 adet PLC panosusu ve klima santrallerinden alınan analog ve dijital durum bilgileri online olarak izlenip geriye dönük olarak raporlanmaktadır. Raporlarda PUE deperleri de hesaplanmaktadır.


Uşak Üniversitesi bünyesindeki tüm OG röleler firmamızın distribütörü olduğu Sprecher EP serisi ürünler ile değiştirilmiş ve tüm test ve ayarları yapılarak yerinde devreye alınmıştır.

 

Röle sayısı : 24 adettir.

 

 


Vakıf Katılım Bankasının Ümraniye de bulunan Genel Müdürlük Binası nın Tüm enerji altyapısına ait enerji analizörleri, UPS durum bilgileri, şalter durum bilgileri ile sistem odalarının sıcaklık, nem, su baskını bilgileri firmamızın distribütörü olduğu zenon energy edition scada yazılımı kullanılarak firmamız tarafından devreye alınmıştır.


Site Menu